Blog

Home > Belediye Yazılımları  > Türkiye’nin En İyi İlk 500 Bilişim Şirketi Arasında 35. Olduk..

İnterpro Medya tarafından her yıl gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İyi İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırması tamamlanarak 17 yıldır düzenlenen araştırmanın sonuçları açıklandı. Türkiye’de yapılan bu araştırma, sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurtdışında da firmalara referans sağlaması açısından büyük önem taşıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da teknolojinin önde gelen şirketleri arasında yerini alan BİSAR, Türkiye’nin En İyi 500 Bilişim Şirketi arasında 257. sırada yer alıyor. BİSAR, Satış Gelirlerine göre 23 sıra yükselip, Türkiye Merkezli Yazılım Üreticisi Kategorisinde 35. ve Türkiye Merkezi Üretici Kategorisinde 60. sırada yerini almayı başardı.

BİSAR, bilişim ve iletişim teknolojileri alanında kamu ve özel sektöre katma değerli yönetişim çözümleri sunmaktadır. Güncel teknolojileri Ar-Ge yaklaşımıyla fayda odaklı sunan Bisar, müşteri memnuniyetini sürekli artıracak nitelikli ve inovatif çözümler üretiyor. Bisar, yeni nesil çözümlerini ülkemizin teknolojik dönüşümüne katkı sağlamak için geliştiriyor. Bu paralelde geliştirdiği çözümlerini, orta ve uzun vade de dünya pazarlarında rekabet edebilen ürünlere dönüştürmeyi hedefliyor.

BisarBilisim500

+ Bültenimize Kaydolun...

Bültenimize Kaydolun...